Jak działają patyczki zapachowe? Jak ich używać?

Dyfuzory zapachowe z patyczkami zyskują ostatnio na popularności  wśród odświeżaczy powietrza. Na rynku można znaleźć duży wybór produktów zapachowych, które sprawiają, że w domu jest przyjemnie, a brzydkie zapachy zostają zlikwidowane. Patyczki zapachowe są bardzo proste i wygodne w użyciu, a co ważniejsze, są trwałe i długo utrzymują w powietrzu swój aromat. Warto dać szansę patyczkom i przetestować je w swoim domu. Wystarczy umieścić dyfuzory we wszystkich pomieszczeniach, dzięki czemu każde wnętrze będzie wypełnione niesamowitym zapachem.

Jak używać patyczków zapachowych?

Patyczki zapachowe w przeciwieństwie do patyczków dostępnych przy dyfuzorach są aromatyzowane, dlatego nie potrzebujemy żadnych dodatkowych olejków zapachowych. Patyczki nasiąkają specjalnym zapachem i są jednocześnie bardzo proste w użyciu, wystarczy wyjąć je z opakowania i umieścić w specjalnej podstawce wykonanej z ceramiki, która jest dołączona do zestawu. Następnie w procesie parowania ich zapach jest rozprowadzany po całym pomieszczeniu. Zanim zdecydujesz się na wykorzystanie wszystkich patyczków, zacznij wyjmować je z pudełka pojedynczo, dzięki czemu możesz regulować intensywność zapachu. Jego moc w dużym stopniu uzależniona jest od wielkości pomieszczenia, dlatego warto ten proces wykonywać stopniowo i dopasować ostrość zapachu do indywidualnych preferencji. Wszystkie patyczki zostały zabarwione na intensywne kolory, dlatego mogą być ciekawą dekoracją salonu, łazienki lub sypialni. Natomiast oryginalne i geometryczne kształty podstawki znakomicie wkomponują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym.

Jak działa dyfuzor zapachowy?

W skład dyfuzorów zapachowych wchodzą patyczki, olejki zapachowe i szklane buteleczki. Używanie dyfuzora jest niezwykle proste, wystarczy odkręcić buteleczkę, w której znajduje się już olejek zapachowy i włożyć do niego patyczki. Wykorzystywane w dyfuzorach patyczki są wykonane z kilku podstawowych materiałów, wyróżniamy: syntetyczne, rattanowe oraz bambusowe. Każdy z nich posiada wiele mikroskopijnych kanalików, które chłoną olejek zapachowy i popychają go do samych wierzchołków. W momencie, gdy olejek dotrze na górę patyczka, jest wpuszczany do powietrza. Wszystkie znajdujące się w dyfuzorach patyczki nasiąkają pięknym zapachem, który następnie rozprowadzany jest wewnątrz pomieszczenia.

Propozycje zapachowe

Na rynku można znaleźć duży wybór patyczków zapachowych, które są dostępne w wielu ciekawych kompozycjach. Jedną z naszych perełek są odświeżacze pochodzące od znanej i renomowanej marki Woox. Dostępne w naszym asortymencie WOOX zapachy do domu charakteryzują się wyjątkowym aromatem, który sprawi, że każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Oferujemy zapachy o słodkiej nucie truskawki lub ananasa idealne na lato. Inną i bardziej odświeżającą propozycją są dyfuzory o zapachu bryzy morskiej, kwiatów lub lasu. Szeroki wybór produktów pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji zapachowych, które mogą wspierać nastrój, odpowiadać porom roku lub dostosowywać się  do aktualnej sytuacji.

Zalety zapachów z patyczkami zapachowymi

Dyfuzory z patyczkami zapachowymi oprócz tego, że wypełniają pomieszczenie wyjątkowym aromatem, to dodatkowo stanowią jego element dekoracyjny. W naszym sklepie można znaleźć dyfuzor zapachowy z przeźroczystą buteleczką, która jest wypełniona kolorowym olejkiem. W zależności od koloru, który dominuje w danym pomieszczeniu, można wybrać taki, który najbardziej będzie pasował do aranżacji całego wnętrza. Dostępne zapachy Loris pomagają się zrelaksować po ciężkim dniu. Zapewniają spokój oraz bezpieczeństwo i są idealnym dopełnieniem domowej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *